Certifikace

Záleží nám na mediaci a záleží nám také na lidech ve školách. Spojení mediace a školy - školní mediace - je funkční pouze za předpokladu, že práce školních mediátorů je založena na kvalitní a poctivé přípravě. Nejen počáteční, ale také průběžné. 

Abychom mohli kvalitu práce dalších školních mediátorů garantovat, vytvořili jsme vícestupňovou certifikační zkoušku. Na jejím konci budou stát certifikovaní školní mediátoři, kteří budou součástí naší školně-mediační rodiny. Na našem webu jim vytvoříme medailonek s kontakty, čímž podpoříme nejen jejich kariérní cestu. Také a především tak pomůžeme školám (a naplnění naší mise): aby měly k dispozici více mediátorů, kteří jsou na práci v tomto specifickém prostředí kvalitně připraveni. 

Jste mediátor/ka a máte o certifikaci zájem? 

Máte za sebou výcvik ve školní mediaci a/nebo základní mediační výcvik a náš specializační nástavbový kurz a chcete vstoupit do certifikačního procesu? Přihláška ZDE

Zatím jste specializací ve školní mediaci neprošli, ale chcete se o procesu certifikace dozvědět víc? Kontaktujte nás ZDE

Mediátoři na cestě k získání certifikace

Školní mediátoři v procesu certifikace jsou mediátoři s absolvovaným základním výcvikem v mediaci i nástavbovým výcvikem ve školní mediaci. Procházejí certifikačním procesem, který ověřuje jejich připravenost na působení ve školním prostředí. Proces obsahuje supervidovanou praxi a závěrečnou zkoušku. 

Mgr. Petra Křížová 

Mgr. Miroslava Zápotočná, LL.M.

Mgr. Kateřina Sodomková

Mgr. Gabriela Najmanová, LL.M.

Mgr. Jitka Zelenková 

Mgr. Petra Beck

Bc. Lucie Čmuchová 

Mgr. Bc. Jana Šeborová 

Mgr. et Mgr. Petra Petrů

Potřebujete školního mediátora pro situaci, 

kterou ve škole řešíte? 

Pište na info@skolnimediace.cz.