Webinář O školní mediaci. Stručně.

Chcete info o školní mediaci STRUČNĚ?

Zde najdete nabídku webináře, který vás během dvou hodin seznámí s tím, co je to mediace, kdo je to mediátor, jak mediace vypadá, jaké jsou její možnosti využití v českém školním prostředí či jak se školním mediátorem stát a ještě i něco navíc :). 

Webinář O školní mediaci stručně

Kdy: 23. říjen 2024 

Kde: online

V kolik: 17:00 - 19:30 

Cena: 500 Kč (s možností zvýhodněné ceny pro více osob z jedné školy)

Přihláška: ZDE

Informace o webináři 

CHCETE INFO O ŠKOLNÍ MEDIACI STRUČNĚ?

(Nejen) na tyto otázky odpoví náš webinář O školní mediaci stručně :), na který vás zveme v rámci Školní mediace CZ. Provede vás jím programová ředitelka Eva Růtová, která již od roku 2015 školní mediaci rozvíjí a usiluje o její standardizaci pro české školní prostředí

Termíny, čas a cena

TERMÍN: 23. října 2024

ČAS: 17:00 - 19:0

MÍSTO: online na Google Meet

CENA: 500 Kč

PŘIHLÁŠKA ZDE

Po přijetí přihlášky Vám potvrdíme účast na webináři na Vámi uvedený email. V den konání webináře Vám poté odešleme odkaz pro přihlášení, jehož součástí je také kontakt na technickou podporu v případě potíží s připojením. Záznam není součástí webináře. 

Děkujeme a těšíme se na setkání 🌿.

*Protože podporujeme týmové vzdělávání a šíření povědomí o školní mediaci, rádi podpoříme účast více pracovníků jedné školy množstevní slevou - každý další účastník/ice z jedné školy hradí pouze 100 Kč.

Reference účastníků 

"Super rozdělení do tematických bloků. Jedno na druhé navazovalo a dále rozvíjelo. Zazněly výhody i nevýhody různých řešení. Prezentující sršela energií, svižně valila a myšlenky logicky navazovaly. Tyjo, chci to jako text!"

"Porozumění principu mediace, seznámení s konceptem školního mediátora a peer mediátorů."

"Tušila jsem, že školní mediace má svá specifika, po tomto webináři mi ale od klasické mediace přijde úplně odlišná. Ještě více jsem si uvědomila, jak je toto prostředí a vztahy v něm křehké. A s ohledem na to, že jsem sociální pedagog, mi to všechno dohromady dává obrovský smysl."

"Spoustu Aha, třeba mě nadchla peer mediace."

"Dozvěděla jsem se, že je potřeba, aby do peer mediace byla zapojena celá škola. Také ty výhody interní a externí mediace mi pomohly k lepší orientaci."

"Aha, ono to opravdu funguje, ono se to opravdu (někde) děje."

Webinář můžeme připravit také na míru vaší škole. V případě zájmu se nám ozvěte